قوانين و مقررات
استفاده از فروشگاه اينترنتي مرکز تخصصي اسپاد سيستم داراي مجوز فروش و بازاريابي سرويس هاي پر سرعت اينترنت  2020 شرکت مخابرات ايران منطقه اصفهان  مشترکين و نمايندگان مستلزم رعايت قوانين کلي اين سايت مي باشند که در ذيل به آنها اشاره شده است.

1-    کاربران متعهد به درج صحيح و دقيق اطلاعات هويتي و ارتباطي خود در سامانه سرويس دهي و امور ثبت نام مي باشند


2-    استرداد وجه سرويس هاي اينترنت خريداري شده  پس از ثبت در سيستم و پنل مخابرات به هيچ عنوان مسترد نمي گردد و در صورت عدم وجود امکانات و مشکلات فني وجه پرداخت شده به صورت کامل به مشترکين مسترد مي گردد .


3-    پشتيباني فني کليه سرويس هاي اينترنت ارائه شده توسط پشتيباني فني متمرکز شرکت مخابرات منطقه اصفهان – با شماره تلفن 2020 انجام مي پذيرد.


4-    کاربران نبايد نسبت به فعاليت هايي که باعث ايجاد مشکل براي ساير کاربران اينترنت گردد اقدام نمايند.


5-    توصيه مي گردد کاربران از نرم افزارهاي جلوگيري کننده از ورود ويروس در هنگام استفاده از اينترنت استفاده نمايند.


6-    رعايت اصول امنيتي به منظور جلوگيري از افشاي رمز عبور اتصال به اينترنت ، اطلاعات دسترسي بي سيم به مودم  و … بر عهده مشترکين مي ياشد.


7-    - تحويل سرويس هايي که براي آنها تحويل آني ذکر شده به صورت خودکار و سيستمي مي باشد. در بعضي از مواقع ممکن است به جهت خطا داخلي سيستم ها، سرويس به صورت خودکار ايجاد نشود. براي اينگونه موارد سرويس به صورت دستي بايد ايجاد شود که معمولا بين 1 دقيقه تا 12 ساعت زمان نياز دارد. لطفا براي سفارش هاي خود اين موضوع رو مدنظر قرار دهيد.


8-    مسئوليت حفظ و حراست از پنل کاربري و سرويس هايي که در اختيار کاربر مي باشد بر عهده وي بوده و  کاربر بايد موارد امنيتي رو رعايت کنيد.


نحوه پرداخت هزينه کالا

    نمايندگان از 2 طريق مي توانند مبلغ خدمات اينترنت خود را پرداخت نمايند:

1- پرداخت آنلاين: مشتريان مي توانند با استفاده از درگاه اينترنتي بانک و به صورت آنلاين ازطريق نمايندگان اقدام نمايند.

2- پرداخت به صورت کارت به کارت: مشتريان مي توانند هزينه کالا را به صورت کارت به کارت و اطلاع به مرکز تخصصي اسپاد سيستم اقدام نمايند .