ویژگی اسمارت کانکشن یوز yooz

- افزایش 70 درصدی سرعت اینترنت ADSL

- نسل جدید پریز تلفن برای افزایش سرعت اینترنت

- عدم سوختن مکرر نویزگیر ( همانند سایر نویزگیرها )

- ابزاری مناسب برای ایجاد اتصال استاندارد و بدون دردسر

- بدون قطع و وصل شدن ، افت سرعت و نویز تلفن

- با قابلیت نصب برای انواع مودم های ADSL

رفع دیسکانکت های احتمالی

- عدم استفاده از چندین کابل برای تلفن و مودم


اسمارت کانکشن یوز چیست؟

گروه متخصصین ارتباطات یوز، مجموعه ای دانش بنیان است که برای اولین بار با بهره گیری از استانداردها و دانش روز دنیا اتصالات خط تلفن را با رویکرد دریافت سرویس اینترنت پر سرعت ساخته است. در راستای تحقق بهترین وضعیت اتصال به اینترنت طراحی و استفاده از قویترین مدار ضد نویز، فیلتر فرکانس و بهترین هادی ها و کانتکتورها در این اتصالات صورت گرفته است.

چرا باید اسمارت کانکشن نصب کنم؟!

زیرا بیش از۷۰ % افت سرعت سرویس های ADSL مربوط به ضعف اتصالات داخلی، عدم استفاده صحیح از اسپلیتر، استفاده از اسپلیترهای غیر استاندارد و عدم رعایت استانداردهای سرویس ADSL در پریزهای تلفن است.

پریز مدار افزایش سرعت اسمارت کانکشن یوز برای دریافت سرویس اینترنت پرسرعت طراحی و ساخته است و از افت سرعت ۷۰ درصدی اینترنت که به دلیل ضعف اتصالات داخلی و همچنین استفاده از اسپلیترهای غیر استاندارد بوده جلوگیری می کند.این محصول از قوی ترین مدار ضد نویز برخوردار بوده و به شما این امکان را می دهد تا به صورت کاملا قانونی سرعت اینترنت خود را افزایش دهید.با استفاده از اسمارت کانکشن یوز دیگر نیازی به سیم های طولانی نخواهید داشت و به صورت همزمان می توانید از تلفن و اینترنت استفاده کنید.

قیمت برای مصرف کننده 25000 تومان می باشد